0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Toronto (тип-04 С18)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 35 кВт |
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 218 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Канадська піч Новаслав Toronto (тип-04 С18) — це надійне і практичне рішення для забезпечення альтернативного опалення, незалежного від енергопостачання та централізованих систем теплопостачання. Її дверцята оснащені жаростійким склом «Schott Robax» розміром 360хR-180 мм, що додає функціональності й естетики. Ця модель підходить для обігріву промислових і житлових приміщень, а також може використовуватися для сушіння пиломатеріалів. Завдяки модернізованій конструкції, вона абсолютно безпечна для експлуатації в житлових будинках. Піч особливо актуальна у місцях, де відсутні інші джерела енергії (електрика, газ, центральне опалення) або де енергопостачання є непостійним.
Агрегат працює виключно на твердому паливі, таким як дрова, тирса чи пелети, забезпечуючи ефективний розподіл тепла по всьому приміщенню. Особливість конструкції булер'яна полягає у використанні труб, розташованих зверху і знизу печі: нижні труби захоплюють холодне повітря, а верхні випускають нагріте до температури 70-90 °С. Це сприяє рівномірному прогріву простору.
Переваги канадської печі Новаслав:
- Економічність. Піч економно витрачає паливо, яке є легкодоступним. Вона може працювати до 6-8 годин на одному завантаженні палива. Завдяки двом камерам згоряння забезпечується чисте й ефективне спалювання. У першій камері відбувається тління деревини, а в другій – допалювання залишків.
- Швидкий прогрів. Завдяки двокамерній системі згоряння агрегат нагрівається всього за кілька хвилин і підтримує температуру вихідного повітря в межах 70-90 °С протягом усього часу роботи.
- Простота монтажу та експлуатації. Піч легко переносити та встановлювати в будь-якому місці: приватному будинку, гаражі, на складі чи СТО.
- Транспортування теплого повітря. Булер’яни можна використовувати для обігріву багатоповерхових котеджів чи приватних будинків. Для цього достатньо правильно підібрати потужність обладнання і спроектувати систему повітроводів.
- Можливість оснащення термостійким склом будь-якої моделі булер'яна.
Ця канадська піч — практичне обладнання, яке поєднує економічність, ефективність і зручність в експлуатації, забезпечуючи комфорт у будь-яких умовах.
| Діапазон потужності | 35 кВт |
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 218 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 970х720х1330 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 1000 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.