0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Пром (тип-05)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 300 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
| Виробник: | Новаслав |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Піч Новаслав Пром (тип-05) — сучасне рішення для ефективного та економічного опалення, яке забезпечує підтримку тепла у великих приміщеннях із об'ємом до 2000 м³. Це устаткування призначене для обігріву промислових цехів, виробничих і побутових приміщень, теплиць та тваринницьких комплексів.
Особливість цієї печі полягає в двоступеневій системі згоряння палива. Спочатку в основній камері відбувається процес тління, при якому створюються пічні гази. Надалі у другій камері ці гази допалюються завдяки подачі додаткового повітря. Такий підхід забезпечує повне згоряння, що називають "чистим горінням", з коефіцієнтом корисної дії від 70 до 75 %. Завдяки тому, що дрова не спалахують, а тліють поступово, одна закладка палива може підтримувати роботу пристрою до 8–10 годин або навіть більше.
Конструкція моделі розроблена таким чином, що система труб, які рівномірно охоплюють топку, забезпечує нагрів і циркуляцію теплого повітря по всьому простору приміщення. Піч є економічно вигідною, адже може ефективно працювати на найпоширеніших видах палива — таких як дрова, торф чи деревні відходи.
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 300 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 50 кВт |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 2000 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.