0 грн.
Кошик
- Виробник: Dimplex
- Модель: Dimplex Galveston (BLF74)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
70 658 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 1400 Вт |
| Вага: | 60 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
Сучасний електрокамін Dimplex Galveston настінного типу в стилі hi-tech, лицьова панель виконана з посрібленого і тонованого скла з реалістичною технологією полум'я Optiflame, завдяки яким досягається особливий і створення більш реалістичного горіння.
Оснащений вбудованим обігрівом потужністю 1,2 кВт, пультом дистанційного керування і настінними кріпленнями, завдяки яким його установка не займе багато часу.
Характеристики
| Діапазон потужності | 1400 Вт |
| Вага | 60 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 493x1883x187 мм |
| Ефект полум'я | Optiflame |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик + скло |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (1)
Анатолий
01.06.2020
Спасибо вам за этот камин, очень красиво смотреться и приворачивает внимание всех посетителей моего ресторана
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук!