0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO LED 90 Classic
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
26 214 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 670х890х180 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Обігрів
- Низький / Високий нагрів 900 Вт / 1800 Вт
- Функція нагріву з регулюванням температури від 10 до 30 ° C
- Захист від перегріву
- Управління
Пульт дистанційного керування або кнопки на каміні:
- Камін вкл / викл
- Опалення вкл / викл
- Регулювання яскравості полум'я
- Термостат - регулювання температури
- Таймер - настройка часу від 30 хвилин до 9 годин
- Тижневий таймер - дозволяє встановити час включення і виключення і температуру в тижневому режимі.
- ЖК-дисплей, що показує обрану функцію
Полум'я
- Реалістичний ефект полум'я
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
- 3 кольору полум'я: помаранчевий, жовтий, помаранчевий / жовтий
- 5 налаштувань яскравості
- Працює з або без тепла
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 670х890х180 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.