0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: IMPERIAL 72
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
71 400 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0.75-1,5 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 490х1830х200 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (1)
ЕЛЕКТРОКАМІН AFLAMO IMPERIAL
- Настінний / вбудований
- тристоронній екран
- Реалістичний ефект полум'я
Енергозберігаючі технології LED
- 3 ефекти полум'я:
- ефект вогню на дереві - Помаранчевий
- ефект газового каміна - Синій
- ефект біо-камін - помаранчевий / синій
- 5 рівнів яскравості полум'я
- 10 варіантів підсвітки вогнища
- 2 наповнювача на вибір: дрова, кристали,
- Полум'я не залежить від функції нагріву
Опалення
- Два рівня потужності нагріву: 750W низький / високий 1500W
- Захист від перегріву
Управління
Пульт дистанційного керування або сенсорної панелі з підсвічуванням каміна:
- Включення / вимикання каміна
- Включення / вимикання нагріву
- таймер може встановити час включення / вимикання
- Зміна ефектів полум'я
- регулювання яскравості
Характеристики
| Діапазон потужності | 0.75-1,5 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 490х1830х200 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (1)
Стас
11.05.2021
Выгодная цена
Красивый дизайн
Прочная конструкция
Рекомендую!
Красивый дизайн
Прочная конструкция
Рекомендую!
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.