0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO SUPERB 50
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
68 493 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0.75-1.5 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 540х1240х330 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Основні переваги Aflamo Superb 50
- настінний / вбудований
- тристороннє вогнище
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія живого полум'я
- 5 кольорів полум'я
- 3 швидкості полум'я
- верхня підсвітка - 5 кольорів
- наповнювач вогнища: поліна, кристали, камені
- полум'я не залежить від функції обігріву
Опалення
- 2 рівня потужності нагріву: низький 750W / 1500W високий
- регулювання температури від 18 до 30 ° C
- захист від перенагрівання
- тижневий програматор дозволяє встановити час включення / вимикання і температури в щотижневому режимі
Характеристики
| Діапазон потужності | 0.75-1.5 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 540х1240х330 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.