0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: PRIDE S153
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
39 321 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 420х1524х128 мм |
| Країна: | Польща |
| Напруга: | 220 В |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Настінний електрокамін Pride без функції обігріву
- настінний / вбудований
- плоска, чорна, скляна передня панель
- глибина всього 13 см
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія LED
- 4 рівня яскравості полум'я
- 3 вогнища на вибір: колоди, кристали, камені
Управління
Дистанційне керування або сенсорна панель з підсвічуванням на каміні:
- включення / вимикання каміна
- зміна ефекту полум'я
- регулювання яскравості
Характеристики
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 420х1524х128 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.