0 грн.
Кошик
- Виробник: Dimplex
- Модель: Dimplex Synergy (BLF50)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
45 165 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 1200 Вт |
| Вага: | 34,1 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Сучасний електрокамін Dimplex Synergy настінного типу в стилі Hi-Tech, лицьова панель виконана з посрібленого і тонованого скла з реалістичною технологією полум'я Optiflame, завдяки яким досягається особливий і створення більш реалістичного горіння.
Оснащений вбудованим обігрівом, який можна використовувати в 2-х температурних режимах, 1-2 кВт, пультом дистанційного керування і настінними кріпленнями, завдяки яким його установка не займе багато часу.
Характеристики
| Діапазон потужності | 1200 Вт |
| Вага | 34,1 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 495x1277x181 мм |
| Ефект полум'я | Optiflame |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик + скло |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.