0 грн.
Кошик- Виробник: Dimplex
- Модель: Cassette 400
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
42 230 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 6 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ: | 179x405x216 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Електрокамін Dimplex Cassette 400 оптимальна модель для сучасних дизайнерських рішень. Адже за допомогою цього вогнища ви отримуєте невичерпні можливості у створенні всіляких дизайнерських інтер'єрів. Дану топку можна вбудувати в портал, розташувати біля стіни, обкласти цегляною кладкою або ж створити різноманітні варіанти надбудов або споруд. Поставляється разом з пультом дистанційного керування, що в свою чергу дозволяє регулювати роботу каміна на відстані.
Характеристики
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 179x405x216 мм |
| Ефект полум'я | Opti Myst 3D |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Вбудовується |
| Тип товару | електрокамін паровий |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.