0 грн.
Кошик
- Виробник: Dimplex
- Модель: Dimplex Prism 34 (BLF3451)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 1200-2000 Вт |
| Вага: | 27,2 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Прекрасно підійде для невеликого приміщення так, як має компактні розміри в порівнянні зі старшими братами. В Prism 34 так само реалізований інноваційний ефект горіння, який досягається за допомогою технології Optiflame LED.
Секрет ефекту імітації горіння полягає в наповнювачі вогнища. Це не звичні дрова і навіть не каміння. Розробники Dimplex зробили крок значно далі, реалізувавши ідею наповнення топки акриловими кубиками, які імітують лід. Прозорі кубики «льоду» ідеально пропускають і ефектно відображають різнокольорову гаму кольорів, створюючи ефект казкового чарівного полум'я. Такий камін дуже дивує і вражає.
Камін працює на обігрів з точністю до одного градуса. Dimplex Prism 34 LED оснащений світлодіодним дисплеєм, який дозволяє змінювати колір підсвічування і відповідно акрилових крижинок.
| Діапазон потужності | 1200-2000 Вт |
| Вага | 27,2 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 496x867x181 мм |
| Ефект полум'я | Optiflame |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик + скло |
| Пульт ДУ | Так |
| Таймер | Так |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.