0 грн.
Кошик
- Виробник: KAMI
- Модель: KAMI STROMBOLI 60
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 19 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | KAMI |
| Габарити ШхВхГ: | 520х600х278 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Особливості STROMBOLI 60
Серед великої кількості виробників біокамінів слід відмітити бренд Kami, адже цей виробник пропонує ексклюзивні та дизайнерські біокаміни та пальники до них за дуже приємною ціною.
Польський виробник KAMI на ринку України з 2014 року та позитивно зарекомендував себе як якісний та надійний постачальник біокамінів.
Серед особливості STROMBOLI 60 слід відмітити:
- Високоякісна нержавіюча сталь товщиною 4 мм, яка запобігає прогоранню та деформації пальника у біокаміні.
- Пальник у STROMBOLI 60 має внутрішнє наповнення негорючою ватою, яка запобігає переливанню палива.
- Зручна регуляція інтенсивності горіння за допомогою кришки.
- Спеціальна система подачі повітря не дозволять STROMBOLI 60 погаснути під час горіння біопалива.
- Не потребує димоходу та окремих дозволів.
- Екологічно – чисте горіння, а продуктом згорання біопалива у STROMBOLI 60 слугує водяний пар.
- Дозволено використання у квартирі.
Де купити STROMBOLI 60 в Києві?
Щоб замовити STROMBOLI 60 – вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або замовити зворотній дзвінок. Наші кваліфіковані менеджери з легкістю вам допоможуть у виборі додаткових комплектуючих та монтажі каміну.
Якщо ж ви хочете замовити STROMBOLI 60 у нашому магазині – ми знаходимось за адресою Київська обл., м. Буча вул. Шевченка 1
| Вага | 19 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | KAMI |
| Габарити ШхВхГ | 520х600х278 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь,Стікло |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.