0 грн.
Кошик
- Виробник: SIMPLEfire
- Модель: SIMPLE FIRE BLACKBOX 910
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 15 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 440х910х170 мм |
| Колір: | Чорний |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
*додаткова опція термостійке скло + 66 EUR
Біокаміни SIMPLE fire BLACKBOX 910 високотехнологічні продукти, які створюють теплу атмосферу в будь-якому інтерєрі.
Біокамін SIMPLE fire BLACKBOX 910 - польська торгова марка, яка була створена для тих, хто цінує безпеку, гідну якість і доступну ціну.
Конструктивно прості каміни SIMPLE fire BLACKBOX 910 виготовляються із використанням високоякісних матеріалів. Порошкове покриття виконується із використанням найкращої якості фарби із підвищеною стійкістю до впливу високих температур.
Рекомендоване паливо для камінів - біоетанол, отриманий на основі етилового спирту рослинного походження, із спеціально підібраними інгредієнтами для забезпечення горіння без запаху і бездимного згоряння і, таким чином, комфортне використання каміна.
Пальник заповнений абсорбуючими керамічними волокнами і має просту лінію вогню. Ця комбінація забезпечує візуально прекрасний вид вогню.
Пальник без регульованого полум'я.
| Вага | 15 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 440х910х170 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.