0 грн.
Кошик
- Виробник: HITZE
- Модель: CALYPSO
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 4 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | Hitze |
| Габарити ШхВхГ: | 170x400x200 мм |
| Колір: | Чорний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокамін CALYPSO - це сучасний і стильний автономний біокамін, що працює на біоетанолі , який здатний створити дивовижну атмосферу в будь-якій точці приміщення, де він встановлений. Завдяки своїй стійкій конструкції , біокамін CALYPSO призначений для установки як на підлогу, так і на столи чи стільниці. Завдяки класичному поєднанню сталі, пофарбованої чорною фарбою, прозорої жаростійкої кераміки та необробленої нержавіючої сталі, автономний біокамін CALYPSO вдало впишеться як у сучасні, так і в трохи більш сільські приміщення.
Компактний і стильний дизайн біокаміна і хвилеподібний біопальник забезпечують дивовижний вигляд вогню, доступного з кожного боку пристрою. Біокамін CALYPSO оснащений фірмовим біопальником , оснащеним регульованою заслінкою, завдяки якій можна регулювати інтенсивність полум'я. Кришка біопальника позначена розбірливими піктограмами, що впливають на безпеку використання біокаміна. Разом з біокаміном Ви отримуєте в комплекті спеціальний тримач кришки, завдяки якому можна відразу загасити пристрій . Сам біопальник має абсорбуючу вставку , яка захищає біокамін від розливання палива в разі ненавмисного нахилу пристрою.
Корпус біокаміна виготовлений з котлового листа P265, на який нанесена високотемпературна камінна фарба , яка витримує температуру до 600°C. Біокамін CALYPSO стандартно оснащений склінням з двостороннього полірованого камінного скла товщиною 4 мм , стійкого до температури до 800 °C . Скло підвищує естетичність самого пристрою. Монтаж і демонтаж склопакета інтуїтивно зрозумілий і не вимагає від користувача використання додаткових інструментів.
Біокамін CALYPSO - це сучасна конструкція, призначена для швидкої та безпроблемної установки прямо на підлогу, стіл або стільницю.
Найважливіші особливості:
- Працює на біопаливі
- Багатогранний вид вогню
- Чисте згоряння без диму
- Безпечний для довкілля
- Біопальник з нержавіючої сталі
- Легке заповнення біопальника
- Індикатор максимального наповнення біопальника
- Пальник у формі хвилі
- Легка заправка
- Окремо стоячий пристрій
- Стабільна конструкція
- Елемент керування затвором біопальника
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | Hitze |
| Габарити ШхВхГ | 170x400x200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,6 л |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.