0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma KERPEN II
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
20 280 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 5 кВт |
| ККД: | 78.2% |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 56 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
На даний момент часу, печі Тhorma (Торма) все більше завойовують ринок України, а все це завдяки їх відмінним якостям. Дана марка опалювальних приладів є однією з кращих в співвідношенні ціна-якість. За якістю, Thorma можна поставити в один ряд з найкращими і дорогими європейськими виробниками, але в той же час цінова політика є більш лояльною, в слідстві чого у вас є можливість придбати товар високої якості за доступною ціною.
Характеристики
| Діапазон потужності | 5 кВт |
| ККД | 78.2% |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 56 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Габарити ШхВхГ | 881x288x324 мм |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Дрова |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.