0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Вертикаль ПОВ - 100 «В»
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 55 кг |
| Виробник: | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ: | 878х398х502 мм |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Опалювально-варочна піч "Вертикаль" має стильний дизайн, дверцята зі склом і ефективні конвекційні властивості.
Піч призначена для опалення невеликих приміщень до 100 м3 і має ряд переваг: довговічність, зручність експлуатації і компактні розміри. У конструкції печі «Вертикаль» реалізована функція допалювання пічних газів, яка дозволяє використовувати піч в режимі тривалого горіння до 8 годин. Кожух забезпечує ефективну конвекцію повітря.
Опалювально-варочна піч "Вертикаль" є високоефективним опалювальним приладом і може застосовуватися для опалення приміщень об'ємом до 100 м3.
Конструкція моделі представлена з чавунною конфоркою.
Дверцята печі, обладнана термостійким склом «SCHOTT ROBAX» розміром
210х310 мм.
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 878х398х502 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.