0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав CALGARI LUX (тип-00)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 69 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
| Виробник: | Новаслав |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Піч варильна Новаслав Calgary Lux (тип-00) призначена для опалення житлових, промислових і побутових приміщень, а також для розігріву та приготування їжі. Варильна поверхня дозволяє готувати страви безпосередньо під час роботи печі. Завдяки вдосконаленій конструкції, обладнання є повністю безпечним для використання в будинках, котеджах і навіть багатоповерхових будівлях. Для ефективного використання рекомендується правильно вибрати потужність пристрою та продумати систему повітровідведення.
Ця піч демонструє економічність як у витратах, так і у використанні деревини – доступного й недорого палива. Канадські печі можуть безперервно працювати до 6–8 годин на одній закладці дров. Завдяки двом камерам згоряння забезпечується максимальне спалювання палива та швидке прогрівання обладнання. Рівномірний розподіл тепла по кімнаті досягається завдяки особливій конструкції: нижні труби захоплюють холодне повітря, а верхні випускають нагріте до температури 70–90 °C тепле повітря.
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 665х506х667 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 130 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
| Товщина сталі | 4 мм |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.