0 грн.
Кошик
- Виробник: La Nordica
- Модель: La Nordica Super Junior green
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 80 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 64 кг |
| Гарантія: | 60 місяців |
| Колір: | зелена |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Піч-камін Super Junior green — виріб італійської компанії La Nordica,
яка завдяки багаторічному досвіду у виробництві опалювального обладнання заслужено займає провідні позиції на європейському ринку.
Модель La Nordica Super Junior green представляє собою компактну дров'яну піч із елегантними облицюваннями з кераміки. Вона додатково оснащена зручною вбудованою духовкою, що робить її ідеальним рішенням як для опалення, так і для приготування їжі.
Ключові характеристики:
- Камера згоряння облицьована високоякісним чавуном для тривалої служби.
- Емальовані чавунні дверцята, основа, рама та верхня частина забезпечують міцність і стильний вигляд.
- Регулювання первинного та вторинного повітря забезпечує ефективний контроль процесу горіння.
- Система допалювання газів сприяє екологічності та економності роботи.
- Жаростійке скло з використанням склокераміки витримує високі температури.
- Практичний висувний ящик для збору золи спрощує догляд за приладом.
| ККД | 80 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 64 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Колір | зелена |
| Країна | Італія |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.