0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Ontario (тип-05 С18)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 240 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
| Виробник: | Новаслав |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Канадська піч Новаслав Ontario (тип-05 С18) — це надійне та ефективне рішення для забезпечення автономного опалення, яке не залежить від централізованого теплопостачання чи енергопостачання. Цей пристрій ідеально підходить для обігріву промислових та побутових приміщень, а також для сушіння пиломатеріалів. Завдяки вдосконаленій конструкції, піч повністю безпечна для житлових будинків. Особливо вона актуальна у місцях, де немає доступу до електрики, газу чи централізованого опалення або коли постачання енергії є нестабільним. Піч функціонує виключно на твердому паливі: дровах, тирсі або пеллетах.
Особливістю булер'яна є його здатність рівномірно розподіляти тепло завдяки функціональній конструкції. У нижніх трубах відбувається захоплення холодного повітря, тоді як верхні труби випускають уже нагріте повітря з температурою 70–90 °C. Модель оснащена дверцятами із термостійким склом Schott Robax, розмірами 360хR-180 мм.
Канадські печі Новаслав мають ряд переваг:
1. **Економічність**: Піч є дешевою у використанні завдяки паливу, яке легко доступне (наприклад, деревина). Одне завантаження палива забезпечує роботу пристрою впродовж 6–8 годин. Булер'ян обладнаний двома камерами згоряння: у першій камера забезпечує повільне тління деревини, а в другій допалюються залишки, що гарантує максимальну ефективність і чисте горіння до кінця.
2. **Швидкий прогрів**: Завдяки двокамерній системі згоряння піч нагрівається за лічені хвилини та підтримує температуру вихідного повітря на рівні 70–90 °C протягом усього часу роботи.
3. **Простота установки і експлуатації**: Пристрій легко встановлюється у приватний будинок, гараж, склад чи автомайстерню. Простота транспортування та монтажу робить його універсальним варіантом.
4. **Розподіл теплого повітря**: Булер'ян здатний обігрівати котедж або багатоповерховий приватний будинок за умови правильно підібраної потужності та грамотно побудованої системи повітровідведення.
5. **Можливість оснащення термостійким склом**: Усі моделі булер'янів можуть бути додатково обладнані термостійким склом для зручності спостереження за процесом горіння.
Ця сучасна опалювальна система стане оптимальним вибором для тих, хто шукає функціональність, економічність і надійність в одному пристрої.
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 240 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 970х720х1480 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 45 кВт |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 1300 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.