0 грн.
Кошик
- Виробник: INVICTA
- Модель: INVICTA Alexandrie
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
17 850 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 45 кг |
| Виробник: | INVICTA |
| Габарити ШхВхГ: | 36х68,5х44,5 см |
| Країна: | Франція |
| Матеріал: | чавун |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Практична, зручна модель чавунної барбекю вставки. Зручна модель, що вбудовується для використання при будівництві комплексів барбекю. Заводська якість при доступній ціні. Дозволяє забути про обсипані кирпичі та інші незручності саморобного вогнища барбекю зони.
Характеристики
| Вага | 45 кг |
| Виробник | INVICTA |
| Габарити ШхВхГ | 36х68,5х44,5 см |
| Країна | Франція |
| Матеріал | чавун |
| Паливо | вугілля деревне |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.