0 грн.
Кошик- Виробник: Dimplex
- Модель: Dimplex Danville Brass
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
60 512 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 1000-2000 Вт |
| Вага: | 22 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Реалістична топка з ефектом 3D полум'я, і технологією Opti-Myst, ідеальне рішення для будь-яких інтер'єрів. Реалістичні поліна з ефектом тління і диму не залишать вас байдужими до даної моделі, адже вбудований двоступінчастий обігрів з потужністю 1-2 кВт створюють ілюзію реалістичного вогню. Доступна різноманітна гамма кольорів: Чорний, антична бронза, хром, золото. У комплекті пульт дистанційного керування.
Характеристики
| Діапазон потужності | 1000-2000 Вт |
| Вага | 22 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 540x400x65 мм |
| Ефект полум'я | Opti Myst 3D |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Латунь |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Вбудовується |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.