0 грн.
Кошик
- Виробник: Dimplex
- Модель: Silverton
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 9 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ: | 305x717x356 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Електрокамін Dimplex Silverton - це окремий камін, який може використовуватися як з порталом, так і без нього. При бажанні може бути вбудований в нішу в стіні або в нішу чинного натурального дров'яного каміна, тим самим створить імітацію справжнього каміна і полегшить Вам зміст натурального каміна.
Ефект вогню реалізований за допомогою технології Opti-Myst, який заснований на використанні пари.
Серія Opti-myst є найкрасивішою і реалістичною передачею ефекту вогню на сьогоднішній день. В електричних осередках описуваної серії використовується інноваційний спосіб отримання 3D ефекту полум'я, який дає можливість домогтися його максимальної реалістичності. Для успішної реалізації даної ідеї використовується ультразвуковий парогенератор. Ефект тривимірного вогню досягається хмарою пара, підсвіченого галогеновими світильниками. Слід зазначити, що головними особливостями цієї серії є об'ємна розкладка тліючих дров, 3D вогонь і справжній ефект диму, яка має неперевершений реалізмом і пробивається "крізь поліна".
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 305x717x356 мм |
| Ефект полум'я | Opti Myst 3D |
| Зволоження повітря | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Вбудовується |
| Тип товару | електрокамін паровий |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.