0 грн.
Кошик
- Виробник: KAMI
- Модель: KAMI MARAPI CERAMIC
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 23 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | KAMI |
| Габарити ШхВхГ: | 604х604х200 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Особливості MARAPI CERAMIC
Серед великої кількості виробників біокамінів слід відмітити бренд Kami, адже цей виробник пропонує ексклюзивні та дизайнерські біокаміни та пальники до них за дуже приємною ціною.
Польський виробник KAMI на ринку України з 2014 року та позитивно зарекомендував себе як якісний та надійний постачальник біокамінів.
Серед особливості MARAPI CERAMIC слід відмітити:
- Високоякісна нержавіюча сталь товщиною 4 мм, яка запобігає прогоранню та деформації пальника у біокаміні.
- Пальник у MARAPI CERAMIC має внутрішнє наповнення негорючою ватою, яка запобігає переливанню палива.
- Зручна регуляція інтенсивності горіння за допомогою кришки.
- Спеціальна система подачі повітря не дозволять MARAPI CERAMIC погаснути під час горіння біопалива.
- Не потребує димоходу та окремих дозволів.
- Екологічно – чисте горіння, а продуктом згорання біопалива у MARAPI CERAMIC слугує водяний пар.
- Дозволено використання у квартирі.
Де купити MARAPI CERAMIC в Києві?
Щоб замовити MARAPI CERAMIC – вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або замовити зворотній дзвінок. Наші кваліфіковані менеджери з легкістю вам допоможуть у виборі додаткових комплектуючих та монтажі каміну.
Якщо ж ви хочете замовити MARAPI CERAMIC у нашому магазині – ми знаходимось за адресою Київська обл., м. Буча, вул. Шевченка 1
| Вага | 23 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | KAMI |
| Габарити ШхВхГ | 604х604х200 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь,Стікло |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.