0 грн.
Кошик
- Виробник: KAMI
- Модель: WEZUWIUSZ
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 14 - 24 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | KAMI |
| Габарити ШхВхГ: | 604х879х205.5 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Особливості WEZUWIUSZ
Серед великої кількості виробників біокамінів слід відмітити бренд Kami, адже цей виробник пропонує ексклюзивні та дизайнерські біокаміни та пальники до них за дуже приємною ціною.
Польський виробник KAMI на ринку України з 2014 року та позитивно зарекомендував себе як якісний та надійний постачальник біокамінів.
Серед особливості WEZUWIUSZ слід відмітити:
- Високоякісна нержавіюча сталь товщиною 4 мм, яка запобігає прогоранню та деформації пальника у біокаміні.
- Пальник у WEZUWIUSZ має внутрішнє наповнення негорючою ватою, яка запобігає переливанню палива.
- Зручна регуляція інтенсивності горіння за допомогою кришки.
- Спеціальна система подачі повітря не дозволять WEZUWIUSZ погаснути під час горіння біопалива.
- Не потребує димоходу та окремих дозволів.
- Екологічно – чисте горіння, а продуктом згорання біопалива у WEZUWIUSZ слугує водяний пар.
- Дозволено використання у квартирі.
Де купити WEZUWIUSZ в Києві?
Щоб замовити WEZUWIUSZ – вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або замовити зворотній дзвінок. Наші кваліфіковані менеджери з легкістю вам допоможуть у виборі додаткових комплектуючих та монтажі каміну.
Якщо ж ви хочете замовити WEZUWIUSZ у нашому магазині – ми знаходимось за адресою Київська обл., м. Буча вул. Шевченка 1
| Вага | 14 - 24 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | KAMI |
| Габарити ШхВхГ | 604х879х205.5 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.