0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: BURNER 31
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
5 661 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ: | 100х308х59 мм |
| Довжина пальника: | 205 мм |
| Колір: | Сталь |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
сейф з сертифікатом Tuv
полірована конструкція забезпечує рівномірне згоряння по всій ширині
керамічна вставка знижує ризик розливу біопалива
виготовлений з нержавіючої сталі
ширина пальника 20,5 см
ширина лінії вогню 22 см
ємність 0,9 л
час горіння 1,5 ч
Характеристики
| Гарантія | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ | 100х308х59 мм |
| Довжина пальника | 205 мм |
| Колір | Сталь |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,9 л |
| Тривалість горіння | 1,5 год |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.