0 грн.
Кошик
- Виробник: HITZE
- Модель: RAVE
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 7,5 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | Hitze |
| Габарити ШхВхГ: | 162x700x400 мм |
| Колір: | Чорний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокамін RAVE - це сучасний і стильний окремо стоячий камін на біоетанолі , який здатний створити дивовижну атмосферу в будь-якій точці приміщення, де він встановлений. Завдяки своїй стійкій конструкції біокамін RAVE призначений для установки як на підлогу, так і на столи чи стільниці. Окремо стоячий біокамін RAVE відрізняється неординарним дизайном, завдяки чому він ідеально підходить для сучасних приміщень.
Компактний і стильний дизайн біокаміна і хвилеподібний пальник забезпечують дивовижне бачення вогню, доступного з кожного боку пристрою. Біокамін RAVE оснащений фірмовим біопальником , оснащеним регульованою заслінкою, завдяки якій можна регулювати інтенсивність його полум'я. Кришка пальника позначена розбірливими піктограмами, що впливають на безпеку використання біокаміна. Разом з біокаміном Ви отримуєте в комплекті спеціальний тримач кришки, завдяки якому можна відразу загасити вогонь . Сам біопальник має абсорбуючу вставку , яка захищає біокамін від розливання палива в разі ненавмисного нахилу пристрою.
Корпус біокаміна виготовлений з котлового листа P265 , на який нанесена високотемпературна фарба , стійка до температури до 600°C. Біокамін RAVE - це сучасний і стильний дизайн , призначений для швидкої і безпроблемної установки прямо на підлогу, стіл або стільницю.
Найважливіші особливості:
- Працює на біопаливі
- Багатогранний вигляд вогню
- Чисте згоряння без диму
- Безпечний для довкілля
- Пальник з нержавіючої сталі
- Легке заповнення біопальника
- Індикатор максимального наповнення біоконтейнера
- Пальник у формі хвилі
- Легка заправка
- Окремо стоячий пристрій
- Елемент керування затвором біоконтейнера
| Вага | 7,5 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | Hitze |
| Габарити ШхВхГ | 162x700x400 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,6 л |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.