0 грн.
Кошик
- Виробник: HITZE
- Модель: WBN-02
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
4 784 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 2 кг |
| Виробник: | Hitze |
| Габарити ШхВхГ: | 47х265х200 мм |
| Країна: | Польща |
| Матеріал: | Сталь |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Не вимагає електроживлення і підключення до димоходу.
Він складається з накладки з листового металу і контейнера для біопалива. Кришка повинна бути поміщена в камін на решітці, а ємність повинна бути поміщена в отвір в листі.
Не виділяє диму, попелу і не виділяє шкідливих речовин, що дає необмежені можливості для облаштування.
Можливість насолоджуватися видом на вогнище без використання дров. Етанол він був замінений екологічною рідиною, згоряння якої не має запаху і є безпечною.
Швидка і проста збірка.
Характеристики
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Hitze |
| Габарити ШхВхГ | 47х265х200 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 1 л |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.