0 грн.
Кошик
- Виробник: HITZE
- Модель: SOCA
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 2,7 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | Hitze |
| Габарити ШхВхГ: | 210x210x153 мм |
| Колір: | Чорний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокамін SOCA - це сучасний і стильний окремо стоячий камін на біоетанолі , який здатний створити дивовижну атмосферу в будь-якому приміщенні, де він встановлений. Завдяки своїй стійкій конструкції та компактним розмірам, біокамін SOCA призначений для встановлення на столи та стільниці. Завдяки використанню класичного поєднання сталі, пофарбованої чорною фарбою, і прозорої жаростійкої кераміки, біокамін SOCA вдало впишеться в будь-який інтер'єр.
Компактний дизайн біокаміна і його невелика вага роблять пристрій повністю мобільним , а оригінальний квадратний біопальник в поєднанні з чотирма скліннями забезпечує дивовижний вигляд вогню. Біокамін SOCA оснащений спеціальною вставкою, яка дозволяє миттєво погасити вогонь. Верхня частина біопальника позначена чіткими піктограмами, що впливають на безпеку використання біокаміна. Сам біопальник має індикатор максимальної заповненості біопаливом і абсорбуючу вставку, яка захищає біокамін від розливання палива при випадковому нахилі пристрою.
Корпус біокаміна виготовлений з котлового листа P265 , на який нанесена високотемпературна камінна фарба , стійка до температури до 600°C. Біокамін SOCA стандартно оснащений чотирма скліннями з обох сторін з полірованого камінного скла товщиною 4 мм , стійкого до температури до 800 °C . Скло підвищує естетичність самого пристрою, а також захищає його вогнище. Монтаж і демонтаж склопакета інтуїтивно зрозумілий і не вимагає від користувача використання додаткових інструментів.
Біокамін SOCA - це сучасна і компактна конструкція, призначена для швидкої і безпроблемної установки прямо на стіл або стільницю.
Найважливіші особливості:
- Працює на біопаливі
- Багатогранний вигляд вогню
- Чисте згоряння без диму
- Біопальник з нержавіючої сталі
- Легке заповнення біопальника
- Індикатор максимального наповнення біопальника
- Квадратний пальник
- Окремо стоячий пристрій
- Стабільна конструкція
- Гасник пальника в комплекті
| Вага | 2,7 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | Hitze |
| Габарити ШхВхГ | 210x210x153 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,3 л |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.