0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: BURNER 28
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
3 965 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ: | 70х276х43 мм |
| Довжина пальника: | 275 мм |
| Колір: | Сталь |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
сейф з сертифікатом Tuv
полірована конструкція забезпечує рівномірне згоряння по всій ширині
керамічна вставка знижує ризик розливу біопалива
виготовлений з нержавіючої сталі
ширина пальника 27,5 см
ширина лінії вогню 18,5 см
ємність 0,35 л
час горіння 1 ч
Характеристики
| Гарантія | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ | 70х276х43 мм |
| Довжина пальника | 275 мм |
| Колір | Сталь |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,35 л |
| Тривалість горіння | 1 год |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.