0 грн.
Кошик
- Виробник: HITZE
- Модель: WBN-04
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
4 212 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 1.5 кг |
| Виробник: | Hitze |
| Габарити ШхВхГ: | 46х256х145 мм |
| Країна: | Польша |
| Матеріал: | Сталь |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | Hitze |
| Габарити ШхВхГ | 46х256х145 мм |
| Країна | Польша |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,6 л |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.