0 грн.
Кошик
- Виробник: SIMPLEfire
- Модель: SIMPLE FIRE FIREBOX 600
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
20 384 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 80х600х190 мм |
| Довжина пальника: | 450 мм |
| Країна: | Польща |
| Матеріал: | Сталь |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 80х600х190 мм |
| Довжина пальника | 450 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність захисного скла | В комплекті |
| Обсяг пальника | 1 л |
| Тривалість горіння | 2 - 3 години |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.