0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO BIO 60
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
16 014 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ: | 510х605х235 мм |
| Довжина пальника: | 305 мм |
| Колір: | Чорний |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (1)
Вбудований біокамін
Найвища якість
Безпечний пальник із сертифікатом TUV
Колір: чорний
Повністю виготовлений із сталі
Пофарбований фарбою, стійкою до високих температур і пошкоджень
Пальник
- сейф із сертифікатом TUV
- вдосконалений дизайн забезпечує рівномірне горіння по всій ширині
- керамічна вставка знижує ризик розливу біопалива
- виготовлений з нержавіючої сталі
- ширина пальника 30,5 см
- ширина вогневої лінії 22 см
- вміст пальника 095 л
- час горіння 1.5 год
Характеристики
| Гарантія | 1 рік |
| Габарити ШхВхГ | 510х605х235 мм |
| Довжина пальника | 305 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг пальника | 0,9 л |
| Тривалість горіння | 1,5 год |
Відгуки (1)
Марина
29.10.2020
Очень отличная вещь для квартиры, создает уют будто настоящий камин и не дорого!
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук!
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.