0 грн.
Кошик
- Виробник: Bronpi
- Модель: Bronpi MURANO R
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 80 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 204 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Колір: | Антрацит |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (3)
Іспанський виробник печей Bronpi поєднує в собі інноваційні технології горіння з традиційними дизайнами. Вони виробляють широкий асортимент ефективних камінних топок і сучасних вставних печей.
Вони використовують компоненти найвищої якості, багатопаливні і дров'яні печі представляють вражаючі показники продуктивності, ефективності та згоряння.
Bronpi має всі особливості сучасної дизайнерської печі з духовками. Це дає вражаючу 14 кВт номінальної теплової потужності з високою ефективністю 80 %, що робить її досить суттєвою, щоб легко нагрівати великі кімнати. Його сучасний дизайн робить його розмовною пунктом серед всіх гостей!
Умови гарантії:
Детальні умови гарантії включені в гарантійний талон.
Всі запропоновані нові вироби, фабричного виробництва.
Гарантійний термін 60 місяців, за винятком:
- елементів зольника
- камінної решітки
- ущільнювачів
Вищевказані компоненти мають гарантію протягом 12 місяців з дня покупки топки.
Гарантія не поширюється на:
Термостійку кераміку і топку (вермикулитные і керамічні плити).
Використання топки не у відповідності з Керівництвом по експлуатації або її неправильне підключення може призвести до втрати гарантії.
Упаковка:
Стандартної упаковкою є безповоротний дерев'яний піддон,
За спеціальним замовленням можлива упаковка в дерев'яний ящик.
| ККД | 80 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 204 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Антрацит |
| Країна | Іспанія |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Паливо | Дерево |
| Подвійний допал | так |
| Система чисте скло | так |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.