0 грн.
Кошик
- Виробник: La Nordica
- Модель: La Nordica GEMMA FORNO PETRA
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 87,2 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 121 кг |
| Гарантія: | 60 місяців |
| Країна: | Італія |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Піч-камін La Nordica Gemma Forno — виріб італійської компанії La Nordica, яка завдяки багаторічному досвіду у виробництві опалювального обладнання заслужено займає провідні позиції на європейському ринку.
Модель Gemma Forno Petro представляє собою компактну дров'яну піч із елегантними облицюваннями з каменю. Вона додатково оснащена зручною вбудованою духовкою, що робить її ідеальним рішенням як для опалення, так і для приготування їжі.
Ключові характеристики:
- Камера згоряння облицьована високоякісним чавуном для тривалої служби.
- Емальовані чавунні дверцята, основа, рама та верхня частина забезпечують міцність і стильний вигляд.
- Регулювання первинного та вторинного повітря забезпечує ефективний контроль процесу горіння.
- Система допалювання газів сприяє екологічності та економності роботи.
- Духовка об'ємом 19 літрів із емальованим сталевим покриттям ідеально підходить для випікання.
- Жаростійке скло з використанням склокераміки витримує високі температури.
- Практичний висувний ящик для збору золи спрощує догляд за приладом.
| ККД | 87,2 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 121 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна | Італія |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.