0 грн.
Кошик
- Виробник: La Nordica
- Модель: La Nordica EMILIANA (Elegance Bordeaux)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 88,7 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 135 кг |
| Діаметр центр. подачі повітря: | 100 мм |
| Країна: | Італія |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
Камінна піч Emiliana від виробника La Nordica – це прекрасне рішення для тих, хто хоче створити затишну атмосферу в своїй оселі. Піч має сучасний дизайн і підходить до будь-якого інтер’єру.
Камінна піч Emiliana має номінальну потужність 6,5 кВт і може обігріти площу приблизно 100 метрів кубічних. Це забезпечує ефективне обігрівання невеликих і середніх приміщень, забезпечуючи комфортну температуру в приміщенні.
Крім того, Emiliana має високу якість виготовлення і забезпечує довговічну експлуатацію. Вона виготовлена в Італії, що гарантує високу якість і надійність виробу.
Також варто зазначити, що Emiliana має естетичний вигляд, завдяки вікну з вогнетривким склом, що дозволяє насолоджуватися прекрасним оглядом на полум’я, а також можливість приготувати каву.
| ККД | 88,7 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 135 кг |
| Діаметр центр. подачі повітря | 100 мм |
| Країна | Італія |
| Матеріал | Чавун |
| Номінальна потужність | 6,5 кВт |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.