0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Quebec (тип-03 С14)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
37 140 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 26 кВт |
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 155 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
| Діапазон потужності | 26 кВт |
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 155 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 890х645х1110 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 600 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.