0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Montreal (тип-02 С14)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 127 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
| Виробник: | Новаслав |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Булер'яни, або канадські печі, виробництва Новаслав є надзвичайно зручним і практичним рішенням для опалення. Їх використання дозволяє ефективно налагодити альтернативне теплопостачання незалежно від електромережі чи централізованих систем. Особливо популярною є модель канадської печі Новаслав Montreal (тип-02 С14), яка підходить для опалення промислових і побутових приміщень, а також для сушіння пиломатеріалів. Завдяки модернізованій конструкції, пристрій є абсолютно безпечним для використання в житлових будинках.
Ця піч стає незамінною у випадках, коли немає доступу до електрики, газопостачання або центрального опалення, чи енергія подається нерегулярно. Працює вона виключно на твердому паливі: дровах, тирсі та пеллетах. Особливістю булер'яна є його конструкція, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. У верхній частині печі розташовані труби для виведення нагрітого повітря температурою 70-90 °С, а нижні труби захоплюють холодне повітря для подальшого обігріву. Дверцята моделі оснащені термостійким склом «Schott Robax» розміром 280хR-140 мм, що додає зручності й функціональності.
Основні переваги канадських печей Новаслав:
1. **Економічність**. Піч є економічною як у витраті палива, так і в його доступності, оскільки працює на деревині. Одна закладка палива забезпечує роботу печі протягом 6-8 годин. Завдяки двом камерам згоряння забезпечується ефективне використання ресурсу: у першій камері дерево тліє, а в другій допалюються залишки, що сприяє чистому й повному згоранню.
2. **Швидкий прогрів**. Піч швидко нагрівається завдяки конструкції з двома камерами згоряння і протягом усього часу роботи підтримує стабільну температуру нагрітого повітря – 70-90 °С.
3. **Простота установки й експлуатації**. Цей агрегат легко транспортувати й встановити в приватному будинку, гаражі, складських приміщеннях чи на СТО.
4. **Можливість опалення багатоповерхових будівель**. За умови правильної організації повітроводів і вибору потрібної потужності булер'ян підходить для обігріву котеджів та багатоповерхових приватних будинків.
5. **Термостійке скло**. У будь-яку модель булер'яна можна додатково встановити термостійке скло для комфортнішої експлуатації.
Таким чином, канадські печі Новаслав є сучасним варіантом автономного опалення, що поєднує ефективність, економічність і безпеку для різних типів приміщень.
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 127 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 847х605х950 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 400 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.