0 грн.
Кошик- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав MONTREAL LUX (тип-02)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 19 кВт |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 127 кг |
| Виробник: | НОВАСЛАВ |
| Габарити ШхВхГ: | 767х605х986 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Піч варильна Новаслав Montreal Lux (тип-02) — продуктивний і зручний прилад, призначений для одночасного приготування їжі та опалення житлових і промислових приміщень об'ємом до 500 м³. Завдяки варильній поверхні, можливість приготування їжі не втрачається навіть під час роботи печі. Модернізована конструкція робить пристрій абсолютно безпечним для використання в житлових приміщеннях, котеджах, а також багатоповерхових будинках, за умови належного підбору потужності та коректно організованої системи повітровідведення.
Піч вирізняється економністю як у споживанні палива, так і у його доступності. Вона працює на деревині — одному з найбільш поширених та екологічних паливних матеріалів. На одній закладці палива пристрій здатний ефективно працювати до 6-8 годин. Основною перевагою моделі є наявність двох камер згоряння, які забезпечують повне спалювання палива без залишків та швидкий нагрів обладнання протягом кількох хвилин. Рівномірний розподіл тепла по всьому опалювальному простору досягається завдяки вдосконаленій конструкції.
Особливість печі полягає у її системі циркуляції повітря: труби, розташовані внизу, поглинають холодне повітря, яке після нагрівання до температури 70-90 °С через верхні труби рівномірно випускається у простір, забезпечуючи комфортне тепло та оптимальний мікроклімат.
| Діапазон потужності | 19 кВт |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 127 кг |
| Виробник | НОВАСЛАВ |
| Габарити ШхВхГ | 767х605х986 мм |
| Країна | Україна |
| Площа обігріву | 500 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.