0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав CALGARI LUX (тип-00 C)
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 69 кг |
| Гарантія: | 2,5 років |
| Виробник: | Новаслав |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Новаслав пропонує практичне та ефективне рішення для автономного опалення, яке не залежить від централізованих систем теплопостачання чи енергопостачання — булер’яни, відомі як канадські печі. Ці пристрої відзначаються простотою в користуванні та високим рівнем практичності.
Піч варильна Новаслав Calgary Lux (тип-00 С) призначена для опалення промислових та житлових приміщень, а також для приготування їжі. Завдяки варильній поверхні можна готувати їжу навіть під час роботи печі. Оновлена конструкція виробу забезпечує його безпечність для використання у житлових будинках, котеджах і навіть багатоповерхових будівлях. Для максимального комфорту варто підібрати потрібну потужність обладнання та ретельно спланувати систему повітровідведення.
Основною перевагою цієї печі є економія — як за витратами, так і за видом палива. Пристрій працює на доступній деревині, а на одному завантаженні палива може функціонувати 6–8 годин. Завдяки двом камерам згоряння забезпечується повне згоряння палива та швидке нагрівання обладнання. Конструкція печі забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. У верхній частині розташовані труби, які випускають нагріте повітря з температурою до 70–90 °С, а нижні — поглинають холодне повітря.
Модель оснащена жаростійким склом «Schott Robax» розміром 240х120 мм, яке дозволяє спостерігати за полум’ям і контролювати залишок дров у топці.
Основні переваги варильних печей Новаслав включають:
- Варильну поверхню для приготування їжі
- Швидкий нагрів приміщення
- Економічність у використанні
- Простий монтаж і експлуатацію
- Можливість встановлення жаростійкого скла на будь-якій моделі
- Тривалу роботу на одному завантаженні палива.
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 2,5 років |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 665х506х667 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Площа обігріву | 130 м3 |
| Тип товару | Піч булер'ян |
| Товщина стали | 4 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.