0 грн.
Кошик
- Виробник: PIAZZETTA
- Модель: Piazzetta E929CH Hermetic
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
270 890 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 85.7 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 206 |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | PIAZZETTA |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| ККД | 85.7 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 206 |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | PIAZZETTA |
| Діаметр центр. подачі повітря | 80 мм |
| Країна | Італія |
| Номінальна потужність | 7,9 кВт |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.