0 грн.
Кошик
- Виробник: Romotop
- Модель: Romotop GREMIO 2
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
260 884 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 2,9 - 10,1 кВт |
| ККД: | 80,6 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 200 кг |
| Виробник: | Romotop |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (3)
- Купують разом
Romotop GREMIO 2
- Кахельна (кахельний) камін з частковим накопиченням тепла в керамічному корпусі - охолоджується через кілька годин після припинення горіння.
- Сучасна піч Romotop з центральної (зовнішньої) подачею повітря в камеру згоряння з так званої CPV діаметром 125 мм, дверцятами з двоточковим затвором для максимальної герметичності
- Швидке і точне управління первинним / вторинним повітрям за допомогою одного елемента управління.
- Чисте скло завдяки правильно спроектованій системі подачі вторинного повітря.
- Висока ефективність нагрівача 80,6% означає низький витрата палива і екологічне згоряння.
- Вибір з 100 різних відтінків глазурі.
- Облицювання ручки з дерева для низької температури поверхні
Характеристики
| Діапазон потужності | 2,9 - 10,1 кВт |
| ККД | 80,6 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 200 кг |
| Виробник | Romotop |
| Діаметр центр. подачі повітря | 125 мм |
| Країна | Чехія |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (3)
Галина
05.03.2024
Кахельный камин HEIN GREMIO 2 стал настоящим украшением моего дома. Он не только прекрасно выглядит, но и отлично выполняет свою функцию. Камин быстро нагревает помещение, создавая уют и тепло. Мне также нравится, что он экономичен в использовании и легок в обслуживании. Дизайн камина действительно впечатляет
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук!
Костя
05.10.2023
это лучшее, что я мог приобрести для своего дома. Он не только эффективно обогревает, но и служит отличным элементом декора. Его классический дизайн добавляет изысканности моему интерьеру. В работе камин надежен и экономичен. Я рекомендую его всем, кто хочет создать уют и тепло в своем доме
Игнат
01.03.2020
Приобрел кахельный камин HEIN GREMIO 2 и очень доволен своим выбором. Этот камин идеально вписался в интерьер моей гостиной. Он равномерно распределяет тепло по всему дому, что особенно ценно в холодные зимние дни. Кроме того, камин очень прост в эксплуатации и не требует сложного ухода
Відповідь адміністратора
Дякуємо!