0 грн.
Кошик
- Виробник: Plamen
- Модель: Plamen JULIA Gray
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
36 400 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 8-11 кВт |
| ККД: | 82,6 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 107,5 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Піч PLAMEN JULIA відрізняється красивим зовнішнім виглядом, виконана з якісного сірого чавуну.
Корпус покритий термостійкою фарбою чорного кольору.
Компактні дверцята камери згоряння обладнано вогнестійким склом у формі язиків полум'я.
Знімна верхня кришка може бути використана для підігріву води або чаю.
Зольний ящик легко виймається і очищається від залишків попелу.
Подвійний дефлектор збільшує віддачу теплової енергії.
Режим тривалого горіння значно економить паливні ресурси.
Характеристики
| Діапазон потужності | 8-11 кВт |
| ККД | 82,6 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 107,5 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Plamen |
| Габарити ШхВхГ | 1130х500х607 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна | Хорватія |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Чавунна піч |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.