0 грн.
Кошик
- Виробник: Dovre
- Модель: Dovre 40 CBS
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 8 кВт |
| ККД: | 82 % |
| Діаметр димоходу: | 125 мм |
| Вага: | 90 кг |
| Гарантія: | 120 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
DOVRE 40 CBS - це норвезька дров'яна піч з регульованими ніжками, виконана з високоякісного чавуну. Обладнана дверцятами з термостійким склом, системою подвійного допалювання, а також ніжками з регульованою висотою. Можна контролювати подачу повітря в топку.
У Норвегії Dovre означає якість і надійність. Спираючись на багаторічний досвід Dovre виробляє каміни найвищої якості. Застосовувані сплави чавуну гарантують безаварійне їх вживання багатьма поколіннями. Dovre це також експлуатаційну якість. Продукти відповідають найсуворішим нормам безпеки, продуктивності та екологічності. Печі-каміни Dovre протестовані і сертифіковані в незалежних лабораторіях в Бельгії, Німеччині, Норвегії, Швеції і Нідерландах.
Виробник печей та камінних вставок DOVRE пропонує широкий асортимент сучасних, класичних або традиційних приладів для опалення, виготовлених з високоякісного чавуну з використанням найсучасніших технологій виробництва. Дійсно, дизайн DOVRE є стильною деталлю будь-якого інтер’єру. Бо пічка є окремо стоячою, вона буквально пропонує вам найкраще і найзатишніше тепло навколо.
Асортимент DOVRE складається в основному з дров’яних печей із чудовою технологією нагріву, що гарантує екологічно безпечне спалювання та високу ефективність.
| Діапазон потужності | 8 кВт |
| ККД | 82 % |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Вага | 90 кг |
| Гарантія | 120 міс |
| Виробник | Dovre |
| Габарити ШхВхГ | 715х350х600 мм |
| Країна | Бельгія |
| Матеріал | Чугун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Чавунна піч |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.