0 грн.
Кошик
Новинка
- Виробник: BRUNNER
- Модель: Brunner Flach BKH 50-98
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
385 220 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 85 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 310 кг |
| Гарантія: | 120 міс |
| Виробник: | Brunner |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
| ККД | 85 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 310 кг |
| Гарантія | 120 міс |
| Виробник | Brunner |
| Діаметр центр. подачі повітря | 150 мм |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Камінна топка |
| Розмір скла (ШхВ) | 91 х 43 см |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.