0 грн.
Кошик
- Виробник: Hoxter
- Модель: Hoxter ECKA 80/35/50 Sh
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
330 063 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 6–14 kW |
| ККД: | 80% |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 186 кг |
| Гарантія: | 6 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна топка Hoxter ECKA 80/35/50 Sh
S-лінійка (Slim) тепер доповнена новою кутовою моделлю ECKA 80/35/50 Sh. Вона доступна з вертикальним відкриванням і одно-або подвійним склом. Як і в інших моделях S-лінії, вона може бути оснащена накопичувальними кільцями S.
Характеристики
| Діапазон потужності | 6–14 kW |
| ККД | 80% |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 186 кг |
| Гарантія | 6 років |
| Виробник | Hoxter |
| Габарити ШхВхГ | 1289х887х482 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | 125 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Камінна топка |
| Форма скла | Кутове |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.