0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: LED 40 Classic
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
13 107 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,75 - 1,5 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 410х490х150 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (2)
Вбудована електрична топка
Полум'я
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
- Дров'яний камін з ефектом полум'я - помаранчевий
- 5 налаштувань яскравості
- Працює з або без тепла
Обігрів
- Низький / Високий нагрів 750 Вт / 1500 Вт
- Цифровий термостат 10 ° C - 30 ° C
- Захист від перенагрівання
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,75 - 1,5 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 410х490х150 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (2)
Орест
17.06.2021
После нескольких месяцев эксплуатации могу смело рекомендовать такой электрокамин и в дом и в квартиру, если есть такая возможность.
Зеновий
04.09.2020
Спасибо вам за быструю доставку, как и обещали 2 дня
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук!
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.