0 грн.
Кошик
- Виробник: KAMI
- Модель: KAMI TENERIFE
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 25 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Виробник: | KAMI |
| Габарити ШхВхГ: | 740х1340х270.5 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Особливості TENERIFE
Серед великої кількості виробників біокамінів слід відмітити бренд Kami, адже цей виробник пропонує ексклюзивні та дизайнерські біокаміни та пальники до них за дуже приємною ціною.
Польський виробник KAMI на ринку України з 2014 року та позитивно зарекомендував себе як якісний та надійний постачальник біокамінів.
Серед особливості TENERIFE слід відмітити:
- Високоякісна нержавіюча сталь товщиною 4 мм, яка запобігає прогоранню та деформації пальника у біокаміні.
- Пальник у TENERIFE має внутрішнє наповнення негорючою ватою, яка запобігає переливанню палива.
- Зручна регуляція інтенсивності горіння за допомогою кришки.
- Спеціальна система подачі повітря не дозволять TENERIFE погаснути під час горіння біопалива.
- Не потребує димоходу та окремих дозволів.
- Екологічно – чисте горіння, а продуктом згорання біопалива у TENERIFE слугує водяний пар.
- Дозволено використання у квартирі.
Де купити TENERIFE в Києві?
Щоб замовити TENERIFE – вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або замовити зворотній дзвінок. Наші кваліфіковані менеджери з легкістю вам допоможуть у виборі додаткових комплектуючих та монтажі каміну.
Якщо ж ви хочете замовити TENERIFE у нашому магазині – ми знаходимось за адресою Київська обл., м. Буча вул. Шевченка 1
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | KAMI |
| Габарити ШхВхГ | 740х1340х270.5 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.