0 грн.
Кошик
- Виробник: INFIRE
- Модель: 2 SIDE 900
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
52 104 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 900х500х250 мм |
| Довжина пальника: | 500 мм |
| Колір: | Чорний |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
Модель 2 Side 900 призначена для встановлення в стіні між двома кімнатами.
Характеристики
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 900х500х250 мм |
| Довжина пальника | 500 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Наявність захисного скла | Так |
| Обсяг пальника | 1 л |
| Тривалість горіння | 2-4 год |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (1)
Андрей
21.10.2020
Вид просто шикарен ми с женой очень довольны, спасибо вам за совет.
Відповідь адміністратора
Дякуємо!