0 грн.
Кошик
- Виробник: INFIRE
- Модель: INFIRE INSERT BLACK 1200
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 22 |
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 1200х320х50 мм |
| Довжина пальника: | 1000 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Модель INSERT 1200 - це камін, призначений для установки в підготовлену нішу. Ми пропонуємо 1000 мм вогнища, вбудованого в спеціальний кожух, який разом зі склом і красивою обробкою утворює цілісне, естетичне ціле. Шайба пальника в першу чергу відповідає за поглинання тепла пальника, не дозволяючи йому нагріватися вище рівня землі. Крім того, камера корпусу під пальником призначена для зниження тиску, який може виникнути при розливі палива. Це система, яка забезпечує безпечне використання каміна. Завдяки вищезазначеним рішенням можна вбудувати вогонь навіть у меблеву дошку (виключаючи фольговані панелі). Найвища якість нержавіючої сталі забезпечує якість та довговічність, а поверхня ґрунту та скошені кромки забезпечують прекрасну обробку.
| Вага | 22 |
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 1200х320х50 мм |
| Довжина пальника | 1000 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Наявність захисного скла | Так |
| Обсяг пальника | 2,5 л |
| Тривалість горіння | 2-4 год |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.