0 грн.
Кошик
- Виробник: Ferrum
- Модель: Смолоскип
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 2,8 кг |
| Виробник: | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ: | 44х44х35 см |
| Колір: | чорний |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Камінний набір "Смолоскип" та дровниця
Комплектація:
Камінний набір "Смолоскип" - стійка (тримач), кочерга, совок, щітка, щипці.
Висота стійки (тримач) - 65 см.
Довжина інструменту - 65 см.
Вага - 2,8 кг.
Дровниця "Смолоскип"
Висота по ручці - 47 см.
Ширина - 47 см.
Довжина інструмента - 35 см.
Вага - 2,9 кг.
Вкрай функціональний набір камінного приладдя, що включає в себе совок для золи, кочергу, щипці, щітку, підставку для перерахованих вище аксесуарів і кошик для дров. Маючи цей практичний комплект, ви значно полегшите для себе процес догляду за каміном. Елегантний дизайн виробів підкреслить естетичну красу вашого домашнього вогнища та створить затишний куточок тепла та комфорту в навколишній обстановці.
Набір для каміна — це відмінний подарунок у будь-яку пору року!
| Вага | 2,8 кг |
| Виробник | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ | 44х44х35 см |
| Колір | чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал | сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.