0 грн.
Кошик
- Виробник: Ferrum
- Модель: фенікс, факел/смолоскип
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 7 кг |
| Виробник: | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ: | 67х27х15 см |
| Колір: | чорний |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
- Купують разом
Комплектація:
Камінний набір "Фенікс" - стійка (тримач), коцюба, совок, щітка, щипці.
Розмір (ШхВхГ): 27x67x15 см
Довжина інструменту - 65 см
Вага - 4,1 кг
Кошик для дров "Смолоскип"
Розмір (ШхВхГ): 44x44x35 см
Вага - 2.9 кг
Вкрай функціональний набір камінних приналежностей, що включає в себе совок для золи, кочергу, щипці, щітку, підставку для перерахованих вище аксесуарів і кошик для дров. Маючи цей практичний комплект, ви значно полегшите для себе процес догляду за каміном. Елегантний дизайн виробів підкреслить естетичну красу вашого домашнього вогнища і створить в навколишній обстановці затишний куточок тепла і комфорту.
Набір для каміна - це відмінний подарунок в будь-яку пору року!
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ | 67х27х15 см |
| Колір | чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал | сталь |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.